KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 5977121

nr 597 7121

Tavla

Sten Kauppi, 1950-tal, kvinna med barn i famn, ca 37, 5 x 19, 5 cm, signerad: ”Sten Kauppi -55”

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 augusti 2009
kl 18:08:55

31/8 17:49:17 1      Vinnande bud

  • 31 aug

TEMA Vintage

Mode, Märthaskolan och vackra textilier

"Märt ...

Läs mer om TEMA Vintage